Carmela Cavaliere

Hem güzel, hemde fotoğraf paylaşmayı seviyor iseniz hesabınızı gizli tutun! Hesabınızın erişimini “herkese açık” olarak ayarlamayın! Sadece tanıdığınız kişilerin arkadaşlık / takip isteklerini onaylayın! Yoksa…

Ne yazık ki, fotoğraflarınız etekli veletler tarafından fake hesaplarda dolaşabilir ve sizin fotoğraflarınız ile binlerce kişinin hayal kurması sağlanabilir.

İtalyan güzel Carmela Cavaliere sosyal medya platformlarından Instagram hesabında paylaştığı kişisel fotoğraflarının çeşitli alanlarda kullanılmasından muzdariptir.

Carmale, aslında fotoğraflarının takip edilmesini, beğenilmesini, kendisinin seksi olduğunun yazılmasını seven bundan haz duyan bir hanım. Ancak kendisinin hiçbir şekilde bağlantısı olmadığı fake hesaplarda, sanki bir Türk vatandaşıymış gibi ve ücret karşılığında cinsel ilişkiye giren bir kadınmış gibi paylaşımlar yapılmasından dolayı oldukça üzgün.

Sizlerde Carmale Cavaliere fotoğraflarının paylaşıldığı fake hesaplara denk gelirseniz, şikayet etmekten çekinmeyin.

Unutmayın ki! Ablanız, kız kardeşiniz olmasa bile, sizi de doğuran bir anne var! Annenizin fotoğraflarını başkalarının hayal dünyasındaki bir kadın gibi paylaşılması hoşunuza gider mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir