Ivera Baraldi

Instagram kullanıcısı Ivera Baraldi

Fake hesap kurucu ergenlerin mature amaçlı kullandığı iri gögüslü güler yüzlü Instagram kullanıcısı Ivera Baraldi sadece Türkiye’deki ergenlerin değil, özellikle Avrupa’da ikamet eden Asyalı göçmenlerin de hedefinde!

Baraldi’nin fotoğrafları ile erkeklerin cinsel arzularını tetikleyen Fake hesap yöneticileri, ağına düşürdükleri kullanıcılara çevresindeki bayanlardan aldıkları ses kayıtlarını göndererek dolandırıcılık amaçlarına kolaylıkla ulaşmaktadırlar.

Siz değerli takipçilerimizden ricamız, Ivera Baraldi’nin fotoğraflarının paylaşıldığı sahte hesapları, bulunduğu platform’da şikayet etmeniz ve bu konu altına fake hesabın linkini atmanız olacaktır. Hesaplar ifşa sitemizde de yayınlanarak, en azından Türk vatandaşlarımızın dolandırıcıların tuzağına düşmeden kurtulmalarını sağlamış olalım.

Güzel gülüşü olanın fake hesabı açılabilir. Kimin kaç yaşında olduğu, ailesi veya gelmişi geçmişi mühim değil. Yeter ki abaza ihtiyar amcaları kandırabilecek birkaç dekoltesi olsun mantığına sahip insanlar yüzünden gelişemiyoruz aslında!

Burada hesap sahibinin paylaşımlarını veya mesleğini sorgulamıyoruz. Anlamanızı istediğimiz konu, başka insanların fotoğraflarını paylaşarak insanları dolandıran insanlar var ve bu insanlar belki sizi veya arkadaşlarınızı değil ama, sizin aile büyüklerinizi veya çevrenizdeki yaşça ilerlemiş amcalarınızı kandırıyorlar.

İnsanlar yeni yeni internet ile tanışırken iki dekolte görünce kendisini kaptırıyor ve ne yazık ki dolandırıcıların ağına kapılarak zarara uğruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir