NaiMa Guidi

Fake hesap aleminin “mature”si diyebileceğimiz bir bayan ile karşınızdayız. Sosyal medyadaki etekli ergenlerin resimlere bakmaya doyamadığı, hesabından çıkamadığı, her fotoğrafına öpücük kondurmadan uyuyamadığı bir bayandayız! NaiMa Guidi ! naimaladonnapuma nickiyle Instagram‘da yaklaşım 600.000 takipçisi bulunan İtalyan modelin şu sıralar fake hesaplar ile başı gerçekten dertte. Fotoğraflarını kendi fotoğrafıymış gibi paylaşarak, insanları dolandıran gruplar yüzünden sorun yaşayan modelin orijinal hesabını takip edebilirsiniz.

NaiMa Guidi dolgun gögüsleri ve bükülmüş dudaklarıyla insanları kendine hayran bırakan bir fiziğe sahip olmanın ceremesini çekmektedir.

Siz değerli fake.web.tr takipçilerimizden ricamız, NaiMa Guidi isimli modelin fotoğraflarıyla insanları dolandıran, kandıran hesapları şikayet etmeniz olacaktır. Herhangi bir sosyal medya platformunda hanımefendinin fotoğrafları ile karşılaşırsanız, şikayet etmekten ve orijinal hesabının linkini paylaşmaktan çekinmemeniz dileklerimiz ile, iyi bayramlar!

2 Comments
  1. Neden gözleriniz bu kadar güzel
    • Metaren

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir